Kurz problematické doplnění

Také znáte ten pocit, když vám klientka přijde na doplnění a má odchlipy? Nebo situace - nehet je v polovině prasklý. Dokonce možná že jich má zlomených hned několik, nebo jí rovnou nějaký už chybí!

Jsem tu pro vás a pomůžu vám tyto situace vyřešit a naučit se jim předcházet.

Zažila jsem to na začátku hodněkrát a dokonce i dnes se stane že přijdou zákaznice s poškozenými nehty. Dnes už ale vím, co je způsobeno mojí chybou a umím jí předejít. Poznám, co si způsobila zákaznice sama.

Vídáte na sociálních sítích dokonalé odrosty, které klientka má už 8 týdnů a přitom vám ještě nechodí s takovými odrosty ani po měsíci? Chcete se taky jednou pochlubit a nechat se pochválit. Vím jak na to a v tomto kurzu vám to ukážu.

Proberu s vámi úpravu problematických nehtů - jak je poznat už od pohledu. Jaký materiál je  vhodný pro jejich modelování. Naučím vás opravit nehet zatržený do masa. Poznat, jak si zakaznice urazila nehet.  Naučím vás, jak jednat s klientkou aby vám už nikdy netvrdila, že “to samo”. Také podbroušení přírodního nehtu a zvedání nehtů, které se kroutí dolů.

Nejste v tom samy, společně to probereme a výsledky kurzu budete moci hned uvádět do praxe.

Mám za sebou 10 let zkušeností. Začínala jsem jako samouk a učila se jen z diskuzí a videí. Trvalo mi dva roky, než jsem si uvědomila, že se motám v kruhu a nedělám pokroky. Protože se neučím od lidí, kteří modeláž umí a mají výsledky. Dodnes jsem absolvovala 35 kurzů v České republice i v zahraničí zaměřené na techniku modeláže, salonní i extrémní tvary. Přístrojovou manikúru i nail art. Moje kurzy v roce 2019 pomohly už víc jak 40 manikérkám.

 

V tomto kurzu nebudu jen přednášet teorii, všechno si prakticky vyzkoušíte. Máte svoji problémovou klientku? Vezměte ji sebou! Vážně.

Nemáte? Půjčím vám svoji.

 

  • ušetříte si nervy s termíny na opravy mimo doplnění
  • zjistíte proč se vám dělají odchlipy a jak jim předejít
  • když už má klientka odchlip jak ho efektivně pilovat/odstranit
  • poznáte, proč prasknul nehet v půlce nebo z boku a jak to efektivně opravit abyste nemusela sundat celý nehet
  • naučíte se opravit nehet zatržený do masa
  • budete umět opravit vykouslý volný okraj, podbrousit přírodní nehet
  • s jistotou vyrovnáte nehty které rostou dolů
  • klientky už ve vás nevyvolají pocit viny, když přijdou bez nehtu. Naučím vás jak poznat co se stalo.

Nebojte se, není to vyšší dívčí, všechny znalosti se propojí dohromady a budou vám dávat smysl

Nejste si jistá, jestli je to kurz vhodný pro vás? Nepotřebujete vyřešit odchlipy u klientek? Zvládnete vyrovnat zakroucené nehty? Přijdete o informace proč vám chodí holky s prasklým nehtem a jak poznáte co je vaše chyba a co si klientka způsobuje sama a dává to za vinu vám.

 

Kolik vlastně takový kurz stojí? Kdybych měla vyčíslit, kolik vám ročně ušetří nervů a práce navíc, možná by to bylo 47.900,- Kdyby jsme si spočítaly, kolik díky tomu kurzu vyděláte navíc, možná by to byla částka ještě větší. Ale není.

 

Cena jednodenního kurzu pro vás je 2.500,-

 

Za tuto cenu získáte

veškeré moje znalosti, zkušenosti a vychytávky, které pomohou zlepšit vaši práci. Veškerý materiál potřebný k práci na školení - od tekutin, přes buničinu, pilníky a gely
Moji plnou pozornost a soustředění na to, jakým způsobem pracujete a jestli nemáte zlozvyky, které vám komplikují práci, zpětnou vazbu na vaši práci.
 

Jako bonus získáte ZDARAMA službu “přítel na telefonu”  obraťte se se na mě kdykoliv budete potřebovat radu - na telefonu, přes skype, messenger a vyřešíme spolu vaši problémovou klientku, konkrétní případ opravy nehtu, podbroušení apod.