Modeláž na šablony

Možná tě dělání nehtů chytlo a pohltilo, ale pořád to není ono. Trávíš hodiny na diskuzích a u videí na YouTube, ale potřebuješ, aby se na tebe někdo mrknul a poradil ti. Možná máš dobrý postup, ale něco děláš zbytečně složitě. Vím jak ti je.

Jsem tu pro to, abych ti pomohla vychytat mouchy.

Před 11 lety jsem řešila to samé. Nehty se mi odchlipovaly a nevydržely déle než 14 dní. Prodloužené nehty na šablony vždycky vypdaly jako lopaty a francouzská byla hrbolatá a na konci nehtu dělala bambuli.

Holky ze skupiny dělají pokroky a ty se pořád bojíš ukázat svoji práci? Ty, co to dělají stejně dlouho jako ty, už dostávají lajky a srdíčka. Zákaznice se jim hlásí samy od sebe a u tebe žádná sláva?

Vím jak ti pomoct. Naučím tě krásnou modeláž, která bude nejenom dobře vypadat, ale také dobře držet. 

V tomto kurzu to vezmeme všechno pěkně od začátku, protože možná už tady děláš nějakou chybu, která ovlivní všechno ostatní. Provedu tě krok za krokem celým postupem. Budu ti koukat pod ruce. Zaměříme se na správnou přípravu nehtu a jak předcházet odchlipům. Naučím tě upravit šablonu, správně ji vystřihnout a nalepit. Vysvětlím techniku práce s gelem. Probereme vlastnosti gelů, jejich použití a kombinace. Správné pilování salóních tvarů - mandle a hranatých. Uděláš krásnou bílou fracouzskou, babyboomer a celogel bez šmouh.

Mám za sebou 11 let praxe. Absolvovala jsem 35 kurzů v České republice i v zahraničí zaměřené na techniku modeláže, salonní i extrémní tvary. Přístrojovou manikúru i nail art. Moje živé kurzy pomohly v roce 2019 už víc jak 40 manikérkám. 

Na mém kurzu se ti budu maximálně věnovat. Předám ti všechny svoje znalosti. Podělím se se svými vychytávkami, které ušetří čas i tobě. Kurzem to nekončí - zůstávám ti k dispozici k online konzultacím, nebo jako přítel na telefonu. 

Začínala jsem jako samouk. Učila jsem se podle návodů na internetu, podle rad zkušenějších kolegyň. Dva roky jsem se v tom plácala, než jsem šla na první kurz. Upřímně, dnes je mi trochu líto prvních dvou let, které jsem takto promarnila. Času za který jsem se nikam neposunula, učila se formou pokus/omyl. Hodně pokusů, hodně omylů. Po kurzech jsem začala dělat pokroky, moje práce byla rychlejší i preciznější. Čím víc jsem se učila, tím víc jsem chtěla vedět. Vlastně to tak mám do teď. Dnes už ale svoje zkušenosti a znalosti předávám dál. 

Buď součástí komunity nehtařek, které si vydělávají tím, co mají rády a skvěle se u toho baví.

Jakou má vlastně kurz hodnotu? V přepočtu na hodiny strávené učením a získávání zkušeností by to byly desítky tisíc. Pokud bychom to přepočítali na peníze které si můžeš díky těmto znalostem vydělat, dostaly bychom se až do statisíců.

Dnes si můžete tento kurz pořídit za 4500 Kč.

Za tuto cenu získáš 8 hodin našlapaných teorií i praktickými ukázkami, ale hlavně dovednost.

individuální kurz
šablonky
kurz modeláž na šablony
práce kurziskty