Kurz modeláž nehtů - základy

Možná vás dělání nehtů chytlo a pohltilo, ale pořád to není ono. Trávíte hodiny na diskuzích a u videí na YouTube, ale potřebujete, aby se na vás někdo mrknul a poradil vám. Možná máte dobrý postup, ale něco děláte zbytečně složitě. Vím jak vám je.

Jsem tu pro to, abych vám pomohla vychytat mouchy.

Před 10 lety jsem řešila to samé. Nehty se mi odchlipovaly a nevydržely déle než 14 dní. Prodloužené nehty na šablony vždycky vypdaly jako lopaty a francouzská byla hrbolatá a na konci nehtu dělala bambuli.

Holky ze skupiny dělají pokroky a vy se pořád bojíte ukázat svoji práci? Ty, co to dělají stejně dlouho jako vy, už dostávají lajky a srdíčka. Zákaznice se jim hlásí samy od sebe a u vás žádná sláva?

Vím jak vám pomoct. Naučím vás krásnou modeláž, která bude nejenom dobře vypadat, ale také dobře držet. 

V tomto kurzu to vezmeme všechno pěkně od začátku, protože možná už tady děláte nějakou chybu, která ovlivní všechno ostatní. Provedu vás krok za krokem celým postupem. Budu vám koukat pod ruce. Zaměříme se na správnou přípravu nehtu a jak předcházet odchlipům. Naučím vás upravit šablonu, správně ji vystřihnout a nalepit. Vysvětlím techniku práce s gelem. Probereme vlastnosti gelů, jejich použití a kombinace. Správné pilování salóních tvarů - mandle a hranatých. Uděláte krásnou bílou fracouzskou, babyboomer a celogel bez šmouh.

Mám za sebou 10 let praxe. Absolvovala jsem 35 kurzů v České republice i v zahraničí zaměřené na techniku modeláže, salonní i extrémní tvary. Přístrojovou manikúru i nail art. Moje živé kurzy pomohly v roce 2019 už víc jak 40 manikérkám. 

Na mém kurzu se vám budu maximálně věnovat. Předám vám všechny svoje znalosti. Podělím se se svými vychytávkami, které ušetří čas i vám. Kurzem to nekončí - zůstávám vám k dispozici k online konzultacím, nebo jako přítel na telefonu. 

Začínala jsem jako samouk. Učila jsem se podle návodů na internetu, podle rad zkušenějších kolegyň. Dva roky jsem se v tom plácala, než jsem šla na první kurz. Upřímně, dnes je mi trochu líto prvních dvou let, které jsem takto promarnila. Času za který jsem se nikam neposunula, učila se formou pokus/omyl. Hodně pokusů, hodně omylů. Po kurzech jsem začala dělat pokroky, moje práce byla rychlejší i preciznější. Čím víc jsem se učila, tím víc jsem chtěla vedět. Vlastně to tak mám do teď. Dnes už ale svoje zkušenosti a znalosti předávám dál. 

Buďte součástí komunity nehtařek, které si vydělávají tím, co mají rády a skvěle se u toho baví.

Jakou má vlastně kurz hodnotu? V přepočtu na hodiny strávené učením a získávání zkušeností by to byly desítky tisíc. Pokud bychom to přepočítali na peníze které si můžete díky těmto znalostem vydělat, dostaly bychom se až do statisíců.

Dnes si můžete tento kurz pořídit za 2.500 Kč.

Za tuto cenu získáte 8 hodin našlapaných teorií i praktickými ukázkami. Dostanete k dispozici veškerý materiál od pomocných tekutin, přes šablony, gely až po pilník a buničinu. 

Jako bonus navíc  ZDARMA následné konzultace vašich prací po kurzu. Přístup k video materiálům z vašeho kurzu. Abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit a na nic nezapomněli.