Můj příběh

Jmenuji se Renata Tesařová, jsem nehtová designérkalektorka. Jsem autorkou online kurzů Diagnostika nehtů a Onemocnění nehtů.

Od roku 2015 jsem vytvořila víc jak dva tisíce nehtových designů. Vedu facebookovou skupinu pro nehtařky začátečnice, která má už víc jak 800 členů. Pomáhám začínajícím nehtařkám zlepšovat se ve svém oboru.

Mám nehtové studio, ve kterém pečuji o ruce svých zákaznic a zdobím je.

Postupem času jsem získala jistotu v tom, co dělám. Moje zákaznice se na nehty můžou spolehnout a vymýšlet i náročnější designy. Díky znalosti anatomieprincipu diagnostiky nehtů, která vychází z 10 let mých zkušeností z praxe, je moje práce efektivní.

Umím si činnosti rozvrhnout, aby zabraly co nejméně času, ale s dobrým výsledkem. Tím, co dělám, inspiruji lidi kolem sebe. Nejenom začínající nehtařky, ale i své zákaznice a lidi ve svém okolí.

Svoje zkušenosti si nechci nechat jen pro sebe. Baví mě pomáhat a inspirovat kolegyně, které jsou teprve na začátku své cesty.

 

 

Nebylo to tak vždycky. Když jsem poprvé pracovala s gelem při modeláži, nevěděla jsem co dělám a proč. Vrhla jsem se do toho po hlavě a nezjistila si dopředu informace o postupech ani teorii modeláže.

Nehty, které jsem vytvořila,  špatně držely a stejně špatně i vypadaly. Trápila jsem se dva roky studiem na diskuzích a koukáním na videa na youtube, než jsem poprvé investovala do školení.

Kdybych dnes mohla svému já, které by začínalo dělat nehty, něco poradit, bylo by to: neboj se investovat do svého vzdělání, všechno se ti vrátí. A věř si víc!

 

Od června 2019 se intenzivně věnuji novému projektu, který je mezi českými nahtařkami úplnou novinkou, Jedná se o formu online vzdělávání

Podporuji všechny, které se do tohoto krásného řemesla pustily a nebojí se požádat o pomoc. Je úplně jedno, jestli už děláte nehty 3 roky nebo jste si zrovna koupila lampu. I vy můžete dělat nehty jako profesionál.

Provedu vás od prvních tahů pilníkem až k úspěšnému byznysu.